УніверсальнийПрибиральник
+38 (067) 155 55 85

Відгуки

Катерина
Зробили шикарний порядок в квартирі в якій, здавалося б, нереально це зробити. Молодці! Успіхів вам і процвітання!
Надія Мельник
Дуже приємно бачити задоволених клієнтів! Дякую вам.
Галина Микитюк
Скористалась послугами дівчат-бджілок трудівниць з Універсального Прибиральника. Зайшла на кухня вона як нова ВАУ! Результатом задоволена, непожалієте!
Ольга Смірнова
Вперше скористалися послугами "Універсальний Прибиральник Івано-Франківськ" і залишились дуже задоволені!! Працюють якісно, акуратно, оперативно, на совість та на справді високому рівні. Вікна настільки чистенькі! :) Щиро дякуємо та бажаєм успіхів і розвитку! Всім рекомендую!
Олександр Павлик
Замовили хімчистку килимів. Килими були в дуже жахливому стані. Я навіть не сподівався на такий результат. Робота виконана дуже якісно і відповідально. Мій відгук на тверду пятірку, дуже задоволений. Всім рекомендую!!!
Алиса Шорунова
Убирали квартиру. Очень большое спасибо за проведенные работы. Всё было быстро, качаственно. Надеемся на сотрудничество в будущем. Алиса.
Шмерхльова Тетяна Олександрівна
ДЯКУЮ!!!! РЕСПЕКТ І ПОВАГА!!!
Олександр Гайдак
Прибирали квартиру після ремонту. Дякуємо. Швидко, якісно, не дорого!!! Гайдак О.В.
Василь Зазуляк
Швидко і якісно. Дуже задоволений. Відповідальні співробітники. ДЯКУЮ.
Григор'єва Раїса
Прибирання проведено дуже добре. Персонал ввічливий і професійний. Буду рада звернутися ще. З повагою, Раїса Григор'єва.
Альона і Андрій
Дякуємо за чудове прибирання. Квартира отримала нове свіже дихання...чистенька та свіжа. Довго чекала на таке прибирання так як маю побутову алергію. Дякуємо Олександру та його команді за професійну роботу.
Руслана Леско
Заиовила в універсального прибиральника хімчистку кутового дивану. Дуже добре, приємно. Гарна робота. Дякую!